NZOZ Rehabilitant w Rzeszowie

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/36-2756281.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/37-5917734.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: fizjoterapeuta, rehabilitant
 • Opis Przychodni

  NZOZ „Rehabilitant” w Rzeszowie to nowoczesny zakład z 10-letnią tradycją na rynku usług medycznych. Wszystkie jednostki organizacyjne dostępne są dla pacjentów w dni powszednie w godzinach od 8,00 do 18,00. Rejestracja osobiście, przez osoby trzecie lub telefonicznie (17) 8524450. W ramach kontraktu z NFZ lub odpłatnie skorzystać można ze świadczeń medycznych wykonywanych przez: Poradnia Rehabilitacji (konsultacje lekarzy specjalistów) – w Poradni Rehabilitacyjnej przyjmują lekarze ze specjalizacją w zakresie rehabilitacji medycznej, z wieloletnim stażem pracy w oddziałach szpitalnych. Dzienny Oddział Rehabilitacji Ogólnoustrojowej – specjalizuje się w leczeniu schorzeń ortopedyczno-urazowych, szczególnie stanów po rekonstrukcji więzadeł krzyżowych stawu kolanowego, wymianach stawów kolanowych i biodrowych oraz osób po urazach wielonarządowych. Zakład Rehabilitacji Leczniczej -  wyposażony w nowoczesny sprzęt do diagnostyki, kinezyterapii i fizykoterapii zapewnia szybki powrót utraconych na wskutek choroby funkcji i odzyskanie sprawności. Rehabilitacja w domu pacjenta – (w granicach miasta Rzeszowa) – samochody firmowe z przenośnymi aparatami do fizykoterapii umożliwiają wykonanie większości zabiegów w miejscu zamieszkania pacjenta.

   

  Atutem NZOZ „Rehabilitant”  jest  profesjonalna kadra fizjoterapeutów:

  wszyscy fizjoterapeuci zatrudnieni w NZOZ  „Rehabilitant” posiadają wykształcenie wyższe magisterskie, wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, odbyte staże w renomowanych klinikach oraz umiejętność badania, planowania procesu rehabilitacji i leczenia chorych z dysfunkcjami narządu ruchu w oparciu o uznane w świecie metody fizjoterapeutyczne (PNF, McKenzie, Briana Mulligana, Kinesio-Taping i inne). Część personelu posiada również specjalizację w dziedzinie fizjoterapii.

  NZOZ „Rehabilitant” w Rzeszowie koncentruje się na poznawaniu i spełnianiu oczekiwań naszych pacjentów. Dąży do osiągnięcia najwyższego poziomu jakości świadczonych usług starając się, by proponowana oferta była dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta. W trosce o swoich pacjentów prowadzi politykę jakości poprzez:  podnoszenie efektywności pracy dzięki ciągłemu udoskonalaniu organizacji i metod zarządzania, stałe podnoszenie kwalifikacji i świadomości naszych pracowników w zakresie wykonywanych świadczeń, określenie odpowiedzialności i kompetencji na wszystkich szczeblach zarządzania, podniesienie standardu świadczonych usług medycznych, zapewnienie pacjentom sprawnej realizacji usług w oparciu o najlepszą dostępną wiedzę.

   LokalizacjaFormularz kontaktowy