Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „PANACEUM” s.c.

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/194-174326.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/195-7059271.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: ginekolog, położnictwo, stomatolog, chirurg ,ortopeda, medycyna sportowa, rehabilitant, kardiolog, urolog, okulista
 • Opis Przychodni
  Przychodnia świadczy usługi medyczne zakresu podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej jak i z zakresu położnictwa i pielęgniarstwa środowiskowego. Poradnie specjalistyczne to: ginekologiczno-położnicza, stomatologiczna, chirurgiczna, medycyny sportowej oraz rehabilitacji medycznej. Nowa siedziba NZOZ Panaceum s.c., której budowa otrzymała dofinansowanie z funduszy Unii Europejskiej została otwarta w 2009 roku.

  Przychodnia znajduje się w przestronnym, nowoczesnym budynku przystosowanym dla osób niepełnosprawnych. Placówka dysponuje dużym parkingiem zaprojektowanym, aby podnieść komfort pacjentów. Na terenie ośrodka mieści się Apteka oraz punkt pobrań materiałów do badań laboratoryjnych.

  Wszystkie wymienione Poradnie świadczą usługi bezpłatnie, w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia. Placówka oferuje ponadto usługi komercyjne w zakresie Poradni Ortopedycznej i Stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne wyposażone są w aparat do zdjęć rentgenowskich. Dodatkowo ośrodek wykonuje odpłatnie badania kierowców i badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.

  NZOZ Panaceum s.c. oferuje pacjentom bezpłatne akcje profilaktyczne i konsultacje specjalistyczne np. kardiologiczne, urologiczne, okulistyczne oraz badania w kierunku osteoporozy. Wykwalifikowana kadra medyczna chcąc zapewnić jak najlepszą opiekę pacjentom, stale dąży do pogłębiania wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach w zakresie opieki zdrowotnej. W trosce o bezpieczeństwo oraz zdrowie najmłodszych pacjentów przychodnia posiada dwa osobne wejścia: dla dzieci zdrowych oraz dla dzieci chorych, dzięki czemu rodzice nie narażają swoich pociech na kontakt z chorymi.

  Rejestracja odbywa się telefonicznie lub osobiście. Przychodnia czynna jest w godzinach od 8.00- 18.00.

   LokalizacjaFormularz kontaktowy