NZOZ Optima Medycyna

 • 1

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/699-3573115.jpg

  thumb
 • 2

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/700-9637935.jpg

  thumb
 • 3

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/701-5931662.jpg

  thumb
 • 4

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/702-9897967.jpg

  thumb
 • 5

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/703-355986.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: alergolog, badania EKG, badania laboratoryjne, badania USG, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, ginekolog, kardiolog, laryngolog, lekarz rodzinny, medycyna pracy, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pediatra, psychiatra, reumatolog, seksuolog, urolog
 • Opis Przychodni
  Wielospecjalistyczna Przychodnia w Opolu przy ul. Dambonia 171 działa w ramach NZOZ OPTIMA MEDYCYNA, którego założycielem jest Optima Medycyna SA z siedzibą w Opolu przy ul.Głogowskiej 37. Świadczy usługi w Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej łącznie z pielęgniarstwem środowiskowym oraz w poradniach specjalistycznych: Dermatologicznej, Ginekologiczno-Położniczej, Okulistycznej, Neurologicznej, Laryngologicznej, Chirurgii Ogólnej, Proktologicznej, Onkologicznej, Kardiologicznej, Diabetologicznej, Alergologicznej, Reumatologicznej, Gastroenterologicznej, Ortopedycznej, Urologicznej i Zdrowia Psychicznego.

  NZOZ OPTIMA MEDYCYNA oferuje również usługi Poradni Medycyny Pracy. Prowadzi także pracownie diagnostyczne kardiologiczne i USG. W gabinetach zabiegowych pobierany jest materiał do badań laboratoryjnych oraz wykonywane są zabiegi chirurgiczne. Przychodnia posiada pokój z łóżkami, gdzie są prowadzone obserwacje pacjentów w cięższych stanach lub po zabiegach.
  Dla zdecydowanej większości poradni są podpisane umowy z NFZ. Przyjmowani są także pacjenci prywatni oraz z firm sieciowych i ubezpieczeniowych takich jak PZU Życie, Uniqa, Allianz, Lux Med., Medicover, Enel-Med. W ramach podpisanej umowy NFZ prowadzony jest program profilaktyki raka szyjki macicy zarówno w etapie podstawowym, jak i pogłębionym.

  Podstawowe atuty przychodni to: zaangażowanie i doświadczenie pracującego personelu, całkowity brak barier architektonicznych, doskonałe warunki lokalowe, kompleksowość oferowanych usług, wyposażenie w nowoczesny sprzęt, kompleksowa informatyzacja rejestracji i gabinetów lekarskich włącznie z prowadzeniem elektronicznej dokumentacji medycznej. Placówka posiada także Certyfikat Jakości nadany przez Centrum Monitorowania Jakości w Opiece Zdrowotnej.
  Przychodnia dysponuje 11-ma gabinetami lekarskimi, 2 gabinetami zabiegowymi i 3 gabinetami diagnostycznymi. Pacjenci rejestrowani są osobiście, telefonicznie oraz przez internet. Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 19:00.
   LokalizacjaFormularz kontaktowy