ALERGO–MED Poradnia Specjalityczna

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/164-8427532.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/165-2112560.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/166-1421562.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: alergolog, badania EKG, badania laboratoryjne, dermatolog, internista, lekarz rodzinny, laryngolog, pediatra, pulmonolog, wenerolog
 • Opis Przychodni

  ALERGO–MED Poradnia Specjalityczna jest Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej prowadzonym przez dr Romanę Borkowską. Działalność rozpoczęła w kwietniu 2001 r. Specjalizuje się w leczeniu astmy i chorób alergicznych zarówno u dorosłych, jak i u dzieci. Przychodnia prowadzi też autoryzowany gabinet lekarza orzecznika medycyny lotniczej.

  Placówka mieści się w nowym, w pełni wyposażonym lokalu. Poradnia nie jest duża co ułatwia zapewnienie pacjentom miłej i kameralnej atmosfery. Pacjenci czekający na wizytę mają do dyspozycji zimną wodę, kawę i herbatę.

  Przychodnia udziela porad pacjentom w ramach kontraktu z NFZ oraz odpłatnie. Na terenie placówki znajdują się trzy gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy i ciemnia okulistyczna. Poradnia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-13.00 i 14.00-19.00. Rejestracja na wizytę możliwa jest drogą telefoniczną bądź osobiście.

  Usługi świadczone są przez starannie dobrany zespół lekarzy przy wsparciu kompetentnych i doświadczonych pielęgniarek. Przychodnia stale dba o podnoszenie jakości udzielanych przez nas świadczeń. W styczniu 2010 r. po wdrożeniu systemu zarządzania jakością uzyskała certyfikat ISO 9001:2008. W roku 2008 firma zdobyła wyróżnienie Polskiego Towarzystwa Alergologicznego w dziedzinie przedsiębiorczości i zarządzania - Orzeł Alergologii. W marcu 2011 r. prowadzący gabinet badań lotniczych dr Janusz Jachimowicz zwyciężył w plebiscycie „Człowiek Roku 2010 lotnictwa ogólnego w Polsce”, ogłoszonym przez portal internetowy dlapilota.pl.

   LokalizacjaFormularz kontaktowy