„Klinika Krakowska" - Przychodnia Specjalistyczna

 • 2

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/687-4458846.jpg

  thumb
 • 1

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/686-3215895.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: alergolog, anestezjolog, badania EKG, badania USG, chirurg, dermatolog, diabetolog, dietetyk, endokrynolog, fizjoterapeuta, gastroenterolog, geriatra, ginekolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, lekarz rodzinny, logopeda, masażysta, medycyna estetyczna, medycyna podróży, medycyna pracy, medycyna sportu, neurolog, okulista, ortopeda, pediatra, psychiatra, psycholog, pulmonolog, radiolog, rehabilitant, reumatolog, seksuolog, urolog
 • Opis Przychodni
  „Klinika krakowska” – Przychodnia specjalistyczna jest wielospecjalistyczną przychodnią, która powstała w 2000 roku, od wielu lat troszczy się o zdrowie pacjentów stale podnosząc standardy i kwalifikacje personelu. Od 2002 roku posiadamy certyfikat ISO , od 2011 r. posiadamy także Ceryfikowany gabinet Medycyny Podróży.
  „Klinika Krakowska” specjalizuje się w opiece medycznej zarówno dla pacjentów ubezpieczonych w ramach NFZ jak i pacjentów prywatnych, i instytucjonalnych. Główne obszary działalności to ambulatoryjna opieka medyczna oraz diagnostyka obrazowa. Niewątpliwym atutem „ Kliniki Krakowskiej” jest wykorzystywanie nowoczesnej aparatury medycznej jak i  personel w niej pracujący, zaangażowanie i chęć rozwoju przekładają się bowiem na jakość oferowanych usług, daje to poczucie bezpieczeństwa i komfortu pacjentowi.

  Zapewniamy pacjentom dostęp do wyników badań tego samego dnia, w placówce jest dostęp do sieci internetowej WiFi,  „Klinika Krakowska’ posiada stronę internetową na której każdy może dokładnie zapoznać się z ofertą oraz z personelem medycznym jak i godzinach pracy i cenach, dodatkowo „ Klinika Krakowska” posiada swoje konto na facebooku, gdzie umieszczane są wszelkie informacje na temat bieżących promocji, organizowanych dni otwartych, szkoleń itp. ” Klinika Krakowska”  dba także o łatwość dostępu do swoich usług poprzez umożliwienie pacjentom kilku dróg do rejestracji, można tego dokonać za pomocą telefonu, internetu ( rejestracja on-line) lub osobiście. Oferujemy świadczenia specjalistów dla pacjentów komercyjnych  ubezpieczonych w Towarzystwach Ubezpieczeniowych tj: Allianz, Medica polska, Signal Iduna, Medicower, Uniqa, Inter Polska, IPA, PZU, Warta i Inn. W ofercie „ Kliniki Krakowskiej „ znajdują się usługi wszystkich specjalizacji ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, rehabilitacja oraz usługi poradni zdrowia psychicznego, poradni zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży, chirurgia kolana, chirurgia ręki. W ofercie „Kliniki Krakowskiej „ znajdą Państwo :  Medycynę Pracy, Medycynę Sportu, Medycynę Podróży, Rehabilitację,  Medycynę estetyczną, Pakiety dla pacjentów indywidualnych.

  W godzinach otwarcia „Klinika Krakowska” zapewnia dostęp do badań analitycznych ,szczepień,  badań usg, rtg, zabiegów chirurgicznych oraz dostęp do specjalistów: Alergolog, Anestezjolog ( leczenie bólu), chirurg ogólny, chirurg naczyniowy, lekarz chorób wewnętrznych, dermatolog, diabetolog, dietetyk, Doppler naczyniowy, endokrynolog, gastroenterolog, ginekolog, hepatolog, kardiolog, laryngolog, neurolog, okulista, ortopeda, otropeda traumatolog, ortopeda dziecięcy, pediatra, psychiatra dzieci , psychiatra, psycholog dziecięcy, psycholog, reumatolog, seksuolog, urolog, choroby zakaźne, lekarz rehabilitacji medycznej. „ Klinika Krakowska" – Przychodnia specjalistyczna dostępna jest dla pacjentów w godzinach od poniedziałku do piątku od 7.00 do 21.00 oraz w soboty od 8.00 do 14.00.


LokalizacjaFormularz kontaktowy