Centrum Medyczne PROFAMILIA

 • Zdjęcie 1

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/563-7850259.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 2

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/564-2966238.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: fizjoterapeuta, kardiolog, lekarz rodzinny, neurolog, ortopeda, psychiatra, rehabilitant, reumatolog
 • Opis Przychodni

  PROFAMILIA to nowoczesne centrum medyczne specjalizujące się w rehabilitacji narządu ruchu, rehabilitacji neurologicznej oraz opiece domowej nad osobami przewlekle chorymi. Poradnie: rehabilitacyjna, ortopedyczna, neurologiczna, zdrowia psychicznego, lekarza rodzinnego, reumatologiczna oraz kardiologiczna są dostępne dla pacjentów od poniedziałku do soboty w godzinach 7-21. Wizyty domowe realizowane są 7 dni w tygodniu.

  Placówka świadczy usługi w ramach umowy z NFZ oraz usługi prywatne. Wszyscy pracownicy są specjalistami w swoich dziedzinach oraz posiadają długoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami. System kształcenia ustawicznego mobilizuje cały zespół do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, a tym samym pracy wg najnowszych światowych trendów obowiązujących w medycynie (min. metoda PNF, McKenziego, manualna, tkanek miękkich, kinesiotaping i inne).

  Na terenie przychodni działa także wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oraz sklep medyczny. Powyższa struktura organizacyjna jest gwarancją kompleksowości oraz komplementarności świadczonych usług.

  Od 2005r. PROFAMILIA specjalizuje się także w długoterminowej opiece pielęgniarskiej w domu pacjenta. W celu wspierania rodzin pacjentów uruchomiono bezpłatny punkt informacyjny, którego zadaniem jest doradztwo w zakresie opieki nad chorym obłożnie i przewlekle chorym.

  Placówka posiada certyfikat ISO 9001.

   LokalizacjaFormularz kontaktowy