Bellastoma Sp. z o.o.Informacje o przychodni

 • Telefon 56 658 33 98, 56 658 33 99
 • Telefon kom. 513 192 922
 • Fax 56 622 44 44
 • WWW www.bellastoma.pl
 • Specjalizacja: chirurg, endodonta, implantologia, ortodonta, radiolog, stomatolog, stomatologia estetyczna, stomatologia zachowawcza
 • Opis Przychodni

  Jako Praktyka Stomatologiczna „Bellastoma” istniejemy od 2006 r. Na pierwszym miejscu stawiamy wysoką jakość wykonywanych usług oraz ich pełną kompleksowość, począwszy od diagnostyki poprzez profilaktykę, leczenie zachowawcze, stomatologię estetyczną oraz implantologię. Oferujemy Państwu możliwość leczenia w gabinetach stomatologicznych, w pełni wyposażonych w sprzęt oraz materiały medyczne najwyższej klasy.

   

  Nasza pasją jest praca zgodna z najnowszymi trendami, ze szczególnym uwzględnieniem estetyki zębów. Lekarze pracujący w naszej praktyce to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach, ciągle doszkalający swój warsztat na licznych kursach w kraju jak i poza nim, szczególnie w zaprzyjaźnionej z nami klinice Dr Macieja Żarowa w Krakowie. Współpracujemy ściśle z kliniką AKD GmbH w Wiedniu. Ponadto możemy poszczycić się światowej rangi specjalistą Dr Waldemarem Festenburgiem przyjeżdżającym do nas na konsultacje w dziedzinie implantologii.

  W trosce o Państwa bezpieczeństwo oraz jakość wykonywanych usług posiadamy odrębną pracownie diagnostyczną, w której oprócz cyfrowych aparatów do wykonywania zdjęć panoramicznych i wewnątrzustnych, znajduje się również tomograf komputerowy. To najnowszej klasy aparat diagnostyczny dysponujący najdokładniejszą obecnie techniką obrazowania. Jest to jedyny tej klasy aparat w województwie kujawsko-pomorskim oraz jeden z nielicznych w kraju.

  Cały czas nasza placówka rozwija się w celu poszerzenia usług stomatologicznych. Stąd nowy rok 2012 mamy nadzieję powitać w nowo otwartej siedzibie naszej firmy przy ul. Chełmińskiej. Przeniesienie do większego, nowego obiektu pozwoli zwiększyć ofertę o kolejne gabinety stomatologiczne, w pełni wyposażoną salę operacyjną oraz pracownię protetyczną.

   

  W naszej Praktyce lekarze specjaliści chirurgii szczękowo-twarzowej wykonują pełen zakres zabiegów, które dotyczą problemów występujących w jamie ustnej pacjenta:

  - chirurgiczne usunięcie zęba
  - operacyjne usunięcie pozostawionych korzeni
  - operacyjne usunięcie zęba zatrzymanego lub dodatkowego
  - resekcja wierzchołka korzenia zęba wraz z wypełnieniem wstecznym preparatem MTA
  - podcięcie wędzidełka
  - usunięcie chirurgiczne zęba z plastyką połączenia ustno-zatokowego
  - wyłuszczenie torbieli zębopochodnej, guza kości lub tkanek miękkich
  - nacięcie ropnia
  - odsłonięcie zęba
  - usunięcie przerostów błony śluzowej z badaniem histopatologicznym
  - zabiegi w zakresie tkanek miękkich z zastosowaniem przeszczepów tkankowych
  - rewizja zatoki szczękowej
  - osteosynteza stabilna złamaniaLokalizacjaFormularz kontaktowy