Przychodnia Specjalistyczna STOMED

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/19-6821440.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/20-7394708.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: dermatolog, fizjoterapeuta, masażysta, ortodonta, ortopeda, psychiatra, rehabilitant, stomatolog
 • Opis Przychodni

  Przychodnia Specjalistyczna STOMED prowadzi działalność w zakresie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w ramach usług ubezpieczeniowych i prywatnych. Przychodnia prowadzi poradnie: stomatologii z ortodoncją, dermatologii, psychiatrii, ortopedii dziecięcej z preluksacją, długoterminową opiekę pielęgniarską oraz świadczenia rehabilitacyjne. Przychodnia posiada wiele atutów wyróżniających ją na rynku świadczeń medycznych. Wysoka jakość usług oparta jest o kwalifikacje kadry medycznej spośród której 33 procent lekarzy to specjaliści II stopnia, pozostali lekarze są specjalistami I stopnia lub są w trakcie specjalizacji.

  Przychodnia dysponuje ponadstandardowym wyposażeniem stwarzającym szerokie możliwości diagnostyki i leczenia. Placówka gwarantuje kompleksową obsługę pacjenta. Umożliwia rejestrację telefoniczną, osobistą, przez osoby trzecie, uruchamia rejestrację internetową. Posiada czytelne i kompletne oznakowanie, szerokie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, wysoką funkcjonalność- komfort poczekalni i ciągów komunikacyjnych, czytelne oznakowanie gabinetów oraz stronę internetową zawierającą informacje o przychodni i prozdrowotne informacje edukacyjne. Przychodnia dysponuje własnym parkingiem.

  Przychodnia proponuje dogodne i długie godziny przyjęć  pacjentów w większości poradni (8.00-20.00), oraz dostępność poradni w soboty. Stwarza wysoką dostępność do badań, personel nadzoruje i wspiera pacjenta w całym procesie obsługi. Przychodnia w pełni spełnia standardy w zakresie respektowania praw pacjenta oraz stwarzania pacjentom możliwości dostępu do informacji. Informacje eksponowane są w lokalizacji, na stronie internetowej oraz ustnie w rejestracji. Pacjenci na bieżąco informowani są o kolejności i godzinach przyjęć oraz zmianach na listach oczekujących. Przychodnia  podejmuje systematyczne działania na rzecz lokalnej społeczności  z zakresu edukacji zdrowotnej. Potencjał organizacyjny jednostki pozwala na rozwój kompleksowej oferty świadczeń medycznych.   LokalizacjaFormularz kontaktowy