ARTIMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o.

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/216-5815734.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/217-7462849.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Telefon 41 367 17 17
 • Telefon kom. 668 386 376
 • Fax 41 367 17 01
 • WWW www.artimed.pl
 • Specjalizacja: alergolog, badania EEG, badania EKG, badania laboratoryjne, badania RTG, badania USG, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, fizjoterapeuta, ginekolog, hematolog, internista, kardiolog, laryngolog, lekarz rodzinny, logopeda, medycyna pracy, nefrolog, neurolog, okulista, ortopeda, pediatra, proktolog, psychiatra, psycholog, pulmonolog, rehabilitant, reumatolog, rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, urolog
 • Opis Przychodni
  ARTIMED NZOZ Sp. z o.o. jest placówką o długoletniej tradycji na rynku kieleckim (istnieje od 2003 roku), świadczącą kompleksowe i profesjonalne usługi medyczne. Przychodnia ARTIMED zatrudnia doświadczoną kadrę lekarską, fizjoterapeutów oraz psychologów. Nowoczesny sprzęt i wysoko wykwalifikowany personel zapewnia profesjonalną opiekę medyczną pacjentom w każdym wieku.

  Dostępność do 27 Poradni Specjalistycznych, Lekarza POZ, Poradni Zdrowia Psychicznego, Poradni Medycyny Pracy, Zakładu Rehabilitacji, pracowni USG, RTG, EEG, Punktu Pobrań czyni z przychodnię jedną z najlepszych placówek medycznych w województwie. Zakład Rehabilitacji oferuje pełną gamę zabiegów fizjoterapeutycznych zarówno kinezyterapeutycznych (metody neurofizjologiczne dostosowane do indywidualnych potrzeb chorego), jak i fizykoterapeutycznych. Współpraca na linii lekarz – fizjoterapeuta zapewnia tutejszym pacjentom doskonałe efekty terapii.
  ARTIMED bierze czynny udział w akcjach i programach profilaktycznych na rzecz społeczności regionu świętokrzyskiego. W listopadzie 2009 r. w placówce zorganizowano tzw. "Białą Sobotę" w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego i Poradni Metabolicznej dla pacjentów borykających się z depresją i otyłością, w październiku 2011 r. placówka wzięła udział w akcji Fundacji Mam Marzenie na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi. W sierpniu 2011 r. ARTIMED uzyskał Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001.

  Lokalizacja w centrum miasta, bliskie sąsiedztwo dworca PKS, PKP, busów, a także rozwinięta sieć komunikacji miejskiej to główne atuty placówki, która zapewnia łatwy dostęp dla dużej ilości pacjentów. Czynna jest od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do godz. 22.00 oraz w sobotę od godz. 12.00 do 22.00. Przychodnia zajmuje 1498 m2 powierzchni użytkowej na 5 kondygnacjach budynku z windą i podjazdem dla wózków inwalidzkich, gdzie na potrzeby udzielanych świadczeń udostępnione są: 32 gabinety lekarskie, 6 gabinetów zabiegowych, hol z rejestracją, 5 pomieszczeń administracyjno-biurowych, szatnie dla personelu i pacjentów, toalety dla pacjentów (w tym dla osób niepełnosprawnych), pomieszczenia socjalne, magazyny, punkt pobrań, pracownia RTG, pracownia USG, pracownia EEG i sterylizatornia narzędzi. Z usług przychodni ARTIMED dziennie korzysta około 800 pacjentów. Chorzy mają do dyspozycji trzy drogi rejestracji: osobiście (od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:00-20:00) kontakt telefoniczny (od poniedziałku do piątku w godzinach:7:30-20:00).


LokalizacjaFormularz kontaktowy