Karta Pacjenta Przyjazna Przychodnia Zobacz świadczenia na
Kartę Pacjenta Przyjazna Przychodnia

Przychodnia Rodzinna w Staszowie Sp. z o.o.

 • Zdjęcie 8

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/530-7339687.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 1

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/523-9081953.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/200-6176065.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 2

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/524-1200928.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 3

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/525-2935637.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 4

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/526-8485252.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 5

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/527-5287925.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 6

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/528-874885.jpg

  thumb
 • Zdjęcie 7

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/529-5680511.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: badania USG, internista, medycyna rodzinna, pediatra
 • Świadczenia w ramach
  Karty Pacjenta
  Przyjazna Przychodnia:

  Raz w roku seria 3 bezpłatnych masaży na fotelu masującym (jednen masaż - 15 minut)

 • Opis Przychodni

  Przychodnia Rodzinna w Staszowie działa od stycznia 2009 roku. Od początku jej zadaniem jest prowadzenie świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ. Pacjenci zadeklarowani mogą korzystać z usług lekarzy rodzinnych w dni robocze od 8.00 do 18.00. 

  Jak nazwa wskazuje nadrzędnym celem firmy jest świadczenie usług medycznych całym rodzinom. Tworząc klimat współdziałania z pacjentami i rodzinną atmosferę zakład realizuje misję by być bliżej pacjenta. Niemal co czwarty mieszkaniec Staszowa korzysta z porad medycznych pediatrów i lekarzy rodzinnych Przychodni, oraz gabinetu zabiegowego prowadzonego przez wykwalifikowany zespół pielęgniarski.                                                                                                                                                                        Medycyna Rodzinna jest podstawą systemów medycznych na świecie. Działania profilaktyczne, opieka nad pacjentem przewlekłe chorym, pomoc w okresie zwiększonej zachorowalności to główne cele tej dziedziny. Profesjonalna diagnoza lekarza podstawowej opieki zdrowotnej kieruje pacjenta do specjalisty.

  Od 2012 roku Przychodnia otworzyła Gabinet Masażu z trzema pracującymi jednocześnie fotelami masującymi.

  Przychodnia Rodzinna w Staszowie poza codziennymi działaniami medycznymi, prowadzi również profilaktyczne programy zdrowotne dla pacjentów z województwa, takie jak „Program profilaktyki chorób odtytoniowych”, czy „Program przeciwdziałaniu chorób układu krążenia” – realizowane na bazie kontraktów z NFZ. Personel aktywnie uczestniczy w życiu społeczności, tworząc obstawę medyczną imprez kulturalnych i sportowych.                                                                                       

  W 2013 roku Zespół Przychodni podjął wyzwanie utworzenia Pracowni Ultrasonograficznej, celem poprawy dostępności pacjentów do specjalistycznych metod diagnostycznych.          

  Zaangażowanie lekarzy i pielęgniarek, oraz aktywność Przychodni Rodzinnej są bardzo dobrze przyjmowane na lokalnym rynku. W ciągu dwóch lat ilość pacjentów pragnących korzystać z usług firmy uległa podwojeniu. Stało się to mobilizacją do rozwoju kadrowego Przychodni. Pracownicy Przychodni podlegają regularnym, finansowanym przez firmę szkoleniom, a podnosząc swoje kwalifikacje dążą do świadczenia usług na coraz wyższympoziomie.                                               

  Całość działań Przychodni Rodzinnej w Staszowie pozwala realizować jej misję: „Przychodnia Rodzinna przyjazna dla całej Rodziny”.LokalizacjaFormularz kontaktowy • USG - Ultrasonografia
  • Ultrasonografia jest najszybciej rozwijającą się dziedziną diagnostyki obrazowej. Badania wykonywane przy pomocy ultrasonografu to metoda diagnostyczna nieinwazyjna. Wykonywane są u wcześniaków, osób starszych jak i kobiet w ciąży.