Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej VITAMED Sp. z o.o.

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/328-88235.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: badania EMG, badania EKG, badania laboratoryjne, badania UKG, badania USG, fizjoterapeuta, geriatra, ginekolog, kardiolog, lekarz rodzinny, ortopeda, pediatra, protetyk, radiolog, rehabilitant, reumatolog, stomatolog, urolog
 • Opis Przychodni
  NZOZ VITAMED Sp. z o.o. jest nowoczesną placówką medyczną prowadzącą od 2001 roku działalność usługową w zakresie ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych w ramach kontraktu z NFZ oraz usług komercyjnych.

  Mając na celu ciągłe dostosowywanie się do potrzeb pacjentów, VITAMED stale rozszerza zakres świadczonych usług. Obecnie w jednostce działają poradnie: podstawowej opieki zdrowotnej, kardiologiczna, reumatologiczna, geriatryczna, urologiczna, ortopedyczna, ginekologiczno-położnicza oraz stomatologiczno-protetyczna, a także poradnie dla dzieci: poradnia preluksacyjna i wad postawy. Przychodnia posiada wysokiej klasy aparaturę medyczną. Oferuje badania laboratoryjne i diagnostyczne na miejscu, w tym: USG, UKG, spirometrię, Holter EKG oraz RR, EMG, cytologię, kolposkopię, badanie tętna płodu, USG ginekologiczne. VITAMED propaguje profilaktykę zdrowotną, uczestnicząc we współpracy z NFZ w programach profilaktycznych przewlekłej obturacyjnej choroby płuc (POChP) oraz raka szyjki macicy.

  Mając świadomość znaczenia jakości oferowanych usług medycznych, przychodnia uzyskała w 2007 roku i utrzymuje do nadal certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2008. Rejestracja odbywa się telefonicznie lub osobiście. Przychodnia czynna jest codziennie w godzinach od 8:00 do 18:00. Gabinet stomatologiczny czynny jest również w soboty od 8:00 do 13:00.


LokalizacjaFormularz kontaktowy