Euro Med. Ośrodek Rehabilitacji

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/465-9763819.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Telefon 32 329 61 52; 32 326 93 66; 693 133 221;
 • Telefon kom. 661 891 700
 • WWW www.euro-med.net.pl
 • Specjalizacja: badania USG, chirurg, fizjoterapeuta, kardiolog, logopeda, masażysta, medycyna sportowa, neurolog, psychiatra, psycholog, rehabilitant, reumatolog
 • Opis Przychodni

  Euro - Med Ośrodek Rehabilitacji jest nowoczesną placówką medyczną specjalizującą się w szeroko pojętej rehabilitacji. Zatrudniamy wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę medyczną oraz pomocniczą, której celem i ideą jest świadczenie usług na najwyższym poziomie.

   

  W Tychach przy ul. Zgrzebnioka  22, funkcjonujemy od 2007r i jest to siedziba spółki, która ma swoje oddziały w całej Polsce, działamy w oparciu o umowy zawarte z NFZ, a także komercyjnie.

  Nasi specjaliści codziennie pomagają pacjentom przywrócić maksymalną sprawność fizyczną i ruchową. Każdy pacjent traktowany jest indywidualnie i kompleksowo, może skorzystać z wielu rodzajów terapii proponowanych przez naszych rehabilitantów w tym z zabiegów fizykalnych, specjalistycznych metod kinezyterapeutycznych takich jak Metoda Cyriaxa, metoda Mackenzie, PNF itp. oraz szerokiej gamy masaży leczniczych, w ramach naszej działalności oferujemy także zakresy takie jak  rehabilitacja kardiologiczna, słuchu i mowy oraz wzroku. Pomagamy każdemu, kto naszej pomocy potrzebuje, pacjentami są osoby w różnym wieku.

  Dodatkowo uczestniczymy w wielu publicznych programach organizowanych w naszym mieście, możemy się pochwalić współpracą z Urzędem Miasta Tychy w ramach akcji pt. „Trzymaj się prosto”, a także uczestnictwem w  programach  Aktywni 60+ dla seniorów oraz Rodzina 3+.

  Euro-Med to także prężnie działające poradnie specjalistyczne zatrudniające najlepszych specjalistów w regionie, udzielamy porad z zakresu: kardiologii, reumatologii, rehabilitacji, leczenia bólu, wad postawy, logopedii, zdrowia psychicznego dla dorosłych, dzieci i młodzieży, medycyny sportowej a także prowadzimy rehabilitację w domu pacjenta. Nasze placówki są wyposażone w specjalistyczny i nowoczesny sprzęt medyczny oraz rehabilitacyjny najwyższej jakości. Jesteśmy do państwa dyspozycji codziennie od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00, rejestracja osobista lub telefoniczna.LokalizacjaFormularz kontaktowy