Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pediatryczno – Internistyczne „Jaskółka” Sp. z o.o.

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/118-4411374.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: badania EKG, badania laboratoryjne, badania RTG, badania USG, diabetolog, ortopeda, chirurg, ginekolog, laryngolog, lekarz rodzinny, pediatra, reumatolog
 • Opis Przychodni

  Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pediatryczno - Internistyczne "Jaskółka" działa na rynku medycznym od początku 2000 roku i posiada certyfikat jakości ISO 9001, który jest regularnie odnawiany. Centrum Pediatryczno – Internistyczne „Jaskółka” świadczy bezpłatne usługi z zakresu specjalistycznej i podstawowej opieki zdrowotnej dla osób ubezpieczonych w NFZ (poradnie: pediatryczna, internistyczna, diabetologiczna, ortopedyczna, chirurgiczna, ginekologiczna, otolaryngologiczna, reumatologiczna), jak również usługi prywatne.

  Posiada jedną z największych poradni pediatrycznych w Trójmieście z szeregiem udogodnień. Wnętrze poradni dziecięcej z wystrojem bogatym w motywy bajkowe zostały podzielone na dwie oddzielne części dla dzieci chorych i zdrowych. Z uwagi na dużą ilość małych pacjentów NZOZ Centrum Pediatryczno – Internistyczne „Jaskółka” zatrudnia 4 pediatrów (dzięki czemu nie ma problemu z oczekiwaniem na wizytę u lekarzy), a także internistów z dużym doświadczeniem w pracy w przychodniach i na oddziałach szpitalnych. Specjaliści pracujący w poradniach specjalistycznych posiadają doktoraty nauk medycznych i tytuły specjalistów z wybranej dziedziny, a swoje doświadczenia zdobyli podczas pracy w ośrodkach klinicznych najwyższej referencyjności. Centrum Pediatryczno – Internistyczne „Jaskółka” świadczy również szeroki wachlarz badań diagnostycznych w oparciu o nowoczesny sprzęt medyczny, m.in. pełen zakres badań ultrasonograficznych nowym japońskim sprzętem USG, badań Rtg i EKG. Codziennie czynny jest też punkt pobierania materiału biologicznego na badania laboratoryjne. NZOZ  Centrum Pediatryczno - Internistyczne „Jaskółka” pracuje w godzinach 8.00-18.00. Rejestracji można dokonać drogą internetową: po wejściu na stronę www.nzozjaskolka.pl wystarczy kliknąć w odnośnik „Rejestracja on-line” i wysłać proponowany termin, telefoniczną:  (58) 320-28-04, (58) 301-31-38 lub osobiście.LokalizacjaFormularz kontaktowy • Opieka pediatry nad dzieckiem
  • Wysoko wykwalifikowani lekarze pediatrzy i pielęgniarki posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zapewniają właściwą opiekę medyczną na każdym etapie rozwoju dziecka.
 • Wczesne Wykrywanie Raka Szyjki Macicy
  • Udział w Programie Profilaktyki umożliwia uniknięcie zachorowania na raka szyjki macicy, a jeśli doszło już do jego rozwoju, zapewnia szybkie i całkowite wyleczenie choroby.