KardioMedical – Poradnie Kardiologiczne Sp. z o.o.

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/243-6320453.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/244-8300495.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: badania EKG, badania laboratoryjne, badania USG, diabetolog, hipertensjolog, internista, kardiolog, radiolog, tomografia komputerowa
 • Opis Przychodni

  KardioMedical - Poradnie Kardiologiczne Sp. z o.o. jest specjalistyczną siecią nowoczesnych poradni kardiologicznych, której oddziały znajdują się w trzech miastach województwa dolnośląskiego: Wrocławiu, Bolesławcu i Głogowie. Zajmuje się kompleksową, ambulatoryjną diagnostyką i leczeniem schorzeń układu krążenia.

  W oddziale w Głogowie prowadzona jest poradnia kardiologiczna i hipertensjologiczna dla dorosłych i dzieci. Poradnia czynna jest od poniedziałku do soboty, od godziny 07:00 do 18:00. Jej zespół lekarski składa się z kardiologów, kardiologa inwazyjnego, hipertensjologa, specjalisty chorób wewnętrznych i medycyny sportowej oraz kardiologa dziecięcego. Kadra ma również aspiracje naukowe - jeden z kardiologów posiada tytuł doktora habilitowanego, a kolejni trzej to doktorzy nauk medycznych. Lekarze mają wieloletnie doświadczenie kliniczne oraz znaczny dorobek naukowy. Prace naukowe, redakcje książek, tłumaczenia literatury medycznej z języka angielskiego, a także uczestniczenie w konferencjach polskich i zagranicznych to działania mające na celu wdrażanie najnowszych doniesień naukowych w codziennej praktyce lekarskiej.

  Firma dysponuje nowoczesnym sprzętem i wykonuje kompleksowe badania układu krążenia. Realizuje USG serca, USG serca 4D, USG serca z kontrastem, USG serca przezprzełykowe, echokardiograficzne testy obciążeniowe (stres, echo), testy wysiłkowe, EKG, badanie EKG metodą Holtera, wielodobowe monitorowanie EKG metodą EVENT Holtera, 24-godzinne monitorowanie ciśnienia tętniczego, testy pochyleniowe oraz spirometrię.

  Placówkę wyróżnia bogaty system rabatowy realizowany w ramach programu lojalnościowego "Karta KardioMedical", system automatycznego powiadamiania pacjentów o zbliżającej się wizycie (drogą e-mail lub SMS). KardioMedical zapewnia również możliwość kontaktu pacjentów z prowadzącymi lekarzami drogą e-mail lub telefoniczną. Dokumentacja placówki jest prowadzona elektronicznie, a grafiki pracy lekarzy można śledzić na stronie internetowej.

  Dla pacjentów placówka prowadzi cykl bezpłatnych szkoleń podejmujących zagadnienia kardiologii i diabetologii. Ich wartością dodaną jest rozwój relacji pacjentów i lekarzy.LokalizacjaFormularz kontaktowy