CENTRUM USŁUG MEDYCZNYCH PROXIMUM SP. Z O.O

 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/38-1332703.jpg

  thumb
 • Title

  http://rez.przyjaznaprzychodnia.info/static/photo2/mini/1/39-9843986.jpg

  thumbInformacje o przychodni

 • Specjalizacja: alergolog, badania EEG, badania EKG, badania RTG, badania USG, chirurg, dermatolog, diabetolog, endokrynolog, fizykoterapeuta, gastrolog, ginekolog, laryngolog, lekarz rodzinny, logopeda, masażysta, medycyna pracy, medycyna sądowa, neurolog, okulista, onkolog, ortopeda, pediatra, proktolog, psychiatra, rehabilitant
 • Opis Przychodni

  Centrum Usług Medycznych PROXIMUM Sp. z o.o. to placówka oferująca kompleksowe usługi medyczne osobom indywidualnym, firmom i instytucjom z Wrocławia oraz regionu dolnośląskiego.

  Proximum zapewnia fachową opiekę specjalistów i klinicystów z dziedzin ginekologii i położnictwa, okulistyki, otolaryngologii, otolaryngologii dziecięcej, neurologii, dermatologii i medycyny estetycznej, chirurgii, alergologii, logopedii, rehabilitacji i fizykoterapii oraz medycyny pracy. W ramach podstawowej opieki zdrowotnej dla blisko 16 tyś. pacjentów, działają gabinety internistyczne i pediatryczne, punkt szczepień i gabinet zabiegowy oraz pielęgniarki i położne środowiskowe.

  Placówka posiada nowoczesną bazę diagnostyczną z pracowniami  EKG, RTG oraz USG wykonujące pełny panel badań w tym USG serca, jamy brzusznej, struktur narządów ruchu zarówno u dorosłych jak i dzieci oraz badanie dopplerowskie.

  W ramach umów podpisanych z Narodowym Funduszem Zdrowia Centrum prowadzi program profilaktyki chorób układu krążenia obejmujący bezpłatne badania laboratoryjne i konsultacje lekarską dla osób w wieku 35, 40, 45, 50 i  55 lat oraz program profilaktyki raka szyjki macicy z bezpłatnymi badaniami cytologicznymi dla kobiet w wieku 25-59 lat.

  W zakresie badań wykonywanych przez poradnie specjalistyczne Proximum oferuje między innymi:

  - badania słuchu - audiogram i tympanometrię,

  - badanie objętości i pojemności płuc oraz przepływy powietrza znajdującego się w płucach i oskrzelach w różnych fazach cyklu oddechowego – spirometrię,

  - komputerowe badanie wzroku i pola widzenia – perymetrię,

  - badanie dermatoskopowe skóry.

  Placówka czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 19. Rejestracja odbywa się osobiście, telefonicznie oraz za pośrednictwem osób trzecich. Poradnie specjalistyczne przyjmują pacjentów po uprzedniej rejestracji w wyznaczonych dnia i godzinach.

  Proximum posiada ISO 9001:2008 w zakresie podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej, rehabilitacji i diagnostyki medycznej.

   

   LokalizacjaFormularz kontaktowy