2020.03.23 - V Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia

      W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy Dyrektorów szpitali i wszystkich publicznych placówek służby zdrowia, lekarzy, managerów ochrony zdrowia, pielęgniarki i pielęgniarzy, ratowników medycznych, właścicieli prywatnych klinik i gabinetów medycznych, kadrę zarządzającą placówkami medycznymi oraz wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania w ochronie zdrowia i chcących poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie do udziału w V Forum Kadry Zarządzającej w Ochronie Zdrowia. 

 

      W ramach całego cyklu zostaną poruszone przez naszych wybitnych ekspertów między innymi tematy dotyczące zmian w służbie zdrowia planowanych przez Ministerstwo na 2020 rok, działań w przypadku zagrożenia epidemiologicznego, praw pacjenta oraz praw lekarza, zmian związanych z RODO, marketingu medycznego, innowacji technologicznych w medycynie, optymalizacji kosztów w służbie zdrowia oraz wiele, wiele więcej.  

 

      Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową www.ibfgroup.pl. Pod linkiem dostępna lista miast, w którym odbędą się spotkania oraz rejestracja.

 

Kwota uczestnictwa - cena specjalna dla osób związanych z programem „Przyjazna Przychodnia” wynosi 300zł. 

 

Cena obejmuje:

- Udział w wykładach.

- Ciągłą przerwę kawową oraz bogaty poczęstunek.

- Możliwość indywidualnych konsultacji z ekspertami.

- Certyfikat uczestnictwa (wysyłany pocztą po szkoleniu) - uczestnik musi wcześniej zgłosić chęć jego otrzymania. 

 

Rabaty grupowe:

- 2 osoby - 270 zł / os.

- 3 osoby 250 zł / os.

- 4 i więcej osób 230 zł / os.  

 

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Organizatorem:

Mail: biuro@ibfgroup.pl

Telefon - 537 117 992